Een dataprofiel van de mensen die Manchester City F.C. in Italië kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 6,295,962 personen in Italië.
De gemiddelde Manchester City F.C.-fan in Italië is 33.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Lombardy.
De doelgroep is geconcentreerd in Lombardy, Campania, Lazio.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Jannik Sinner, FIFA World Cup, Arsenal F.C., met de sterkste overindexering op Jannik Sinner (2.14× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Manchester City F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Social Media Usage, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 20 regio's die Rascasse volgt.
De typische Manchester City F.C.-fan in Italië is overwegend mannelijk, ongeveer 33.7 jaar oud, met uitgesproken Social Media Usage-tendensen en een duidelijke affiniteit met Jannik Sinner.
De kerncijfers die het Manchester City F.C.-profiel in Italië kenmerken.
37.3% is vrouw, 62.7% is man, gemiddelde leeftijd 33.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 37.3% |
| Man | 62.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 6,295,962 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 34% | |
| 20-29 | 22% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 15% | |
| 50+ | 11% |
van de wereldwijde Manchester City F.C.-doelgroep bevindt zich in Italië.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 9.9% |
| United States | 7.4% |
| Brazil | 5.9% |
Waar de Manchester City F.C.-doelgroep in Italië het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Lombardy | ~1.5M | 1.37× | |
| 02 | Campania | ~900K | 1.33× | |
| 03 | Lazio | ~900K | 1.20× | |
| 04 | Sicilia | ~600K | 1.17× | |
| 05 | Puglia | ~500K | 1.17× | |
| 06 | Calabria | ~200K | 1.17× | |
| 07 | Tuscany | ~500K | 1.10× | |
| 08 | Piedmont | ~500K | 1.07× | |
| 09 | Emilia-Romagna | ~500K | 1.06× | |
| 10 | Veneto | ~500K | 1.05× | |
| 11 | Trentino-Alto Adige/Südtirol | ~100K | 1.04× | |
| 12 | Marche | ~100K | 0.95× | |
| 13 | Liguria | ~200K | 0.94× | |
| 14 | Abruzzo | ~100K | 0.88× | |
| 15 | Sardinia | ~200K | 0.85× | |
| 16 | Friuli-Venezia Giulia | ~100K | 0.85× | |
| 17 | Basilicata | ~50K | 0.85× | |
| 18 | Umbria | ~90K | 0.84× | |
| 19 | Molise | ~20K | 0.66× | |
| 20 | Aosta Valley | ~10K | 0.60× |
De sterkste cross-interesses van de Manchester City F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Arsenal F.C. | Sports | 6.03× | ||
| 02 | Ligue 1 | Sports | 5.28× | ||
| 03 | Neymar | Sports | 5.17× | ||
| 04 | Manchester United F.C. | Sports | 4.63× | ||
| 05 | Bundesliga | Sports | 4.50× | ||
| 06 | FC Bayern Munich | Sports | 3.99× | ||
| 07 | Chelsea F.C. | Sports | 3.87× | ||
| 08 | FIFA World Cup | Sports | 3.68× | ||
| 09 | La Liga | Sports | 3.56× | ||
| 10 | UEFA Europa League | Sports | 3.55× | ||
| 11 | Premier League | Sports | 3.05× | ||
| 12 | A.C. Milan | Sports | 2.98× | ||
| 13 | UEFA Champions League | Sports | 2.95× | ||
| 14 | corriere dello sport | Sports | 2.42× | ||
| 15 | Tuttosport | Sports | 2.36× | ||
| 16 | Juventus F.C. | Sports | 2.35× | ||
| 17 | La Gazzetta dello Sport | Sports | 2.27× | ||
| 18 | Carlos Alcaraz | Sports | 2.23× | ||
| 19 | Jannik Sinner | Sports | 2.14× | ||
| 20 | Serie A | Sports | 1.85× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Social Media Usage | JOY | 1.28× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.22× | |
| Risk Appetite | THRILL | 1.19× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.65× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.70× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.71× |
Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 6,295,962 personen in Italië, geconcentreerd in Lombardy en Campania.
37.3% van de Manchester City F.C.-fans is vrouw, 62.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.7 jaar.
Manchester City F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Jannik Sinner (2.14×), FIFA World Cup (3.68×) en Arsenal F.C. (6.03×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Manchester City F.C.-fans in Italië zijn het sterkst geconcentreerd in Lombardy (bereik ~1.5M), Campania (bereik ~900K) en Lazio (bereik ~900K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Manchester City F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup (3.68×), Arsenal F.C. (6.03×), Serie A (1.85×) en A.C. Milan (2.98×) vergeleken met het gemiddelde in Italië.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in Italië dat actief naar Manchester City F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in Italië. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.