Een dataprofiel van de mensen die Manchester City F.C. in de Verenigde Staten kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 12,020,260 personen in de Verenigde Staten.
De gemiddelde Manchester City F.C.-fan in de Verenigde Staten is 31.9 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in California.
De doelgroep is geconcentreerd in California, Texas, Florida.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup 2026, UEFA Champions League, FIFA World Cup, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup 2026 (4.34× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Manchester City F.C.-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.9 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 50 regio's die Rascasse volgt.
De typische Manchester City F.C.-fan in de Verenigde Staten is overwegend mannelijk, ongeveer 31.9 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup 2026.
De kerncijfers die het Manchester City F.C.-profiel in de Verenigde Staten kenmerken.
30.7% is vrouw, 69.3% is man, gemiddelde leeftijd 31.9.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 30.7% |
| Man | 69.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.9 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 12,020,260 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 41% | |
| 20-29 | 21% | |
| 30-39 | 15% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Manchester City F.C.-doelgroep bevindt zich in de Verenigde Staten.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United Kingdom | 9.9% |
| United States | 7.4% |
| Brazil | 5.9% |
Waar de Manchester City F.C.-doelgroep in de Verenigde Staten het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Maryland | ~400K | 2.02× | |
| 02 | New Jersey | ~500K | 1.90× | |
| 03 | Washington, District of Columbia | ~60K | 1.81× | |
| 04 | New York | ~1M | 1.72× | |
| 05 | Virginia | ~400K | 1.60× | |
| 06 | Massachusetts | ~400K | 1.60× | |
| 07 | California | ~2M | 1.56× | |
| 08 | Florida | ~1M | 1.49× | |
| 09 | Connecticut | ~200K | 1.43× | |
| 10 | Texas | ~1.5M | 1.37× | |
| 11 | Illinois | ~500K | 1.36× | |
| 12 | Georgia | ~400K | 1.27× | |
| 13 | North Carolina | ~400K | 1.26× | |
| 14 | Delaware | ~40K | 1.19× | |
| 15 | Rhode Island | ~40K | 1.16× | |
| 16 | Washington | ~300K | 1.15× | |
| 17 | Minnesota | ~200K | 1.14× | |
| 18 | Nevada | ~100K | 1.05× | |
| 19 | Pennsylvania | ~400K | 1.04× | |
| 20 | Indiana | ~200K | 1.04× | |
| 21 | Nebraska | ~60K | 0.99× | |
| 22 | Arizona | ~200K | 0.98× | |
| 23 | Colorado | ~200K | 0.96× | |
| 24 | Tennessee | ~200K | 0.95× | |
| 25 | Utah | ~90K | 0.94× | |
| 26 | Oregon | ~100K | 0.92× | |
| 27 | Ohio | ~300K | 0.90× | |
| 28 | Vermont | ~20K | 0.90× | |
| 29 | Iowa | ~80K | 0.89× | |
| 30 | Kansas | ~80K | 0.89× | |
| 31 | Kentucky | ~100K | 0.86× | |
| 32 | Maine | ~30K | 0.85× | |
| 33 | New Hampshire | ~40K | 0.84× | |
| 34 | South Carolina | ~100K | 0.82× | |
| 35 | Michigan | ~200K | 0.81× | |
| 36 | Wisconsin | ~100K | 0.79× | |
| 37 | Missouri | ~100K | 0.78× | |
| 38 | Louisiana | ~100K | 0.71× | |
| 39 | Oklahoma | ~80K | 0.68× | |
| 40 | Alabama | ~100K | 0.67× | |
| 41 | Arkansas | ~60K | 0.67× | |
| 42 | New Mexico | ~40K | 0.65× | |
| 43 | South Dakota | ~20K | 0.64× | |
| 44 | Idaho | ~40K | 0.63× | |
| 45 | North Dakota | ~10K | 0.63× | |
| 46 | Hawaii | ~20K | 0.51× | |
| 47 | West Virginia | ~30K | 0.49× | |
| 48 | Mississippi | ~40K | 0.48× | |
| 49 | Alaska | ~9K | 0.39× | |
| 50 | Montana | ~10K | 0.37× |
De sterkste cross-interesses van de Manchester City F.C.-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Norwich City F.C. | Sports | 35.00× | ||
| 02 | Brighton & Hove Albion F.C. | Sports | 34.17× | ||
| 03 | Football player | Business & Career | 27.50× | ||
| 04 | Kevin De Bruyne | Sports | 24.00× | ||
| 05 | 2. Bundesliga | Sports | 21.64× | ||
| 06 | Los Angeles Chargers | Sports | 18.53× | ||
| 07 | A.C. Milan | Sports | 13.71× | ||
| 08 | Sports betting | Games | 12.08× | ||
| 09 | Arsenal F.C. | Sports | 11.89× | ||
| 10 | Erling Haaland | Sports | 11.38× | ||
| 11 | FC Bayern Munich | Sports | 11.02× | ||
| 12 | UEFA Champions League | Sports | 8.69× | ||
| 13 | Lionel Messi | Sports | 8.10× | ||
| 14 | Cristiano Ronaldo | Sports | 7.21× | ||
| 15 | Manchester United F.C. | Sports | 6.07× | ||
| 16 | Premier League | Sports | 5.94× | ||
| 17 | WNBA | Sports | 5.18× | ||
| 18 | FIFA World Cup | Sports | 4.69× | ||
| 19 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 4.34× | ||
| 20 | Real Madrid C.F. | Sports | 3.54× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.24× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.94× | |
| Sustainability | BALANCE | 0.92× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| DIY Mentality | THRILL | 0.39× | |
| Creativity | OPEN | 0.47× | |
| Community Orientation | OPEN | 0.50× |
Manchester City F.C. heeft een geschatte doelgroep van 12,020,260 personen in de Verenigde Staten, geconcentreerd in California en Texas.
30.7% van de Manchester City F.C.-fans is vrouw, 69.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.9 jaar.
Manchester City F.C.-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup 2026 (4.34×), UEFA Champions League (8.69×) en FIFA World Cup (4.69×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Manchester City F.C.-fans in de Verenigde Staten zijn het sterkst geconcentreerd in California (bereik ~2M), Texas (bereik ~1.5M) en Florida (bereik ~1M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Manchester City F.C. zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op UEFA Champions League (8.69×), FIFA World Cup (4.69×), Sports betting (12.08×) en Los Angeles Chargers (18.53×) vergeleken met het gemiddelde in de Verenigde Staten.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in de Verenigde Staten dat actief naar Manchester City F.C. zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in de Verenigde Staten. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.